Çaykur Rizespor Kampa Gidiyor

Spor Toto Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor'da gelecek sezon hazırlıkları için yurt için ve yurt dışı kamp programları belirlendi.


27 Haziran 2014 16:00
Çaykur Rizespor Kulübü Basın Sözcüsü Aykut FERAH, futbolcuların yapılacak sağlık kontrollerinin ardından 10 Temmuz 2014 Perşembe günü Erzurum'da toplanacak olan takımın kampın ikinci haftasında yapacağı hazırlık maçları ile 26 Temmuz tarihinde ilk etap kamp programını tamamlayacağını açıkladı.

Aykut FERAH açıklamasında, "3 günlük istirahat süresinin ardından takımımız yurtdışı kampı için 30 Temmuz 2014 Pazartesi günü Avusturya'nın Tyrol bölgesine geçecek, 12 Ağustos 2014 Salı gününe kadar kamp yapacak. Yurtdışı kampımız boyunca en az 3 hazırlık maçı şimdiden kesinleşmiş durumda. Yurda döndükten sonra 31 Ağustos 2014'de başlayacak Süper Lig maçları için çalışmalarına Mehmet Cengiz Tesislerinde devam edecek" ifadelerine yer verdi.

ÖZDİLEK LİSTESİNİ VERDİ

Bu arada Çaykur Rizespor teknik direktörü Mehmet ÖZDİLEK, hazırladığı transfer listesini yönetime sundu. Takıma 5 yada 6 oyuncu alınmasını istediği öğrenilen Mehmet ÖZDİLEK, aynı sayıdaki oyuncuyu ise takımdan gönderecek. Takıma bir yabancı düşünen Özdilek'in diğer transferleri yerli oyunculardan oluşacak. Çaykur Rizespor'un Medical Park Antalyaspor'un kalecisi Hakan ARIKAN ile defans oyuncuları Giray KAÇAR ve Yalçın AYHAN'a teklif yaptığı öğrenildi.

Kaynak : DHA
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 

KÖŞE YAZARLARI

Gündem ve diğer konularla ilgili konular.

Query Error : (select yazarlar.Resim,yazarlar.Baslik as yazaradsoyad,yazarlar.Eposta as yazareposta,yazilar.*,yazarlar.Baslik as yazarbaslik,MAX(yazilar.Tarih) as yazitarih from yazilar,yazarlar where yazilar.Tarih = (SELECT MAX(Tarih) FROM yazilar where yazarID=yazarlar.ID) AND yazilar.onay=1 AND yazarID=yazarlar.ID group by yazarID order by yazilar.Tarih desc limit 0,3).Expression #4 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'kma0002_sys.yazilar.ID' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by