Kalkavan: Acele Etmeyeceğiz

Spor Toto Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor'un Kulüp Başkanı Metin KALKAVAN, transfer için acele etmeyeceklerini söyledi.


04 Temmuz 2014 16:22
Transfer çalışmalarını teknik direktör Mehmet ÖZDİLEK'in raporu doğrultusunda yürüttüklerini belirten Başkan KALKAVAN, "Özellikle geçen sezon devre arasında yaptığımız transferlerle güçlü bir kadro oluşturduk. Şimdi önemli olan mevcut kadromuzu hocamızın istekleri doğrultusunda güçlendirmek. Bunun içinde acele etmeyeceğiz. Nokta atış transferler yapacağız" dedi.

Özellikle orta saha ve forvette geniş ve alternatifi fazla bir kadroya sahip olduklarını ifade eden Başkan Kalkavan, "Eksiğimiz defansın göbeğinde. Bunun içinde kaliteli bir stoper alacağız. Viera, Oboabona, Sezer ve Cenk Güvenç gibi defans oyuncularımız var. Viera ve Oboabona, 2015 yılı başında Afrika kupasına gidecekler. Biz de bunun için acele etmeden defansa gerekli yerli takviyesini yapacağız. Bundan sonraki transferlerimizi acele etmeden çok dikkatli bir şekilde gerçekleştirmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

GİRAY VE ORHAN'IN TRANSFERLERİ ASKIYA ALINDI

Çaykur Rizespor, Giray ve Orhan'ın transferlerini istedikleri yüksek ücretlerini fazla buldu. Medical Park Antalyaspor'dan ayrılan Giray KAÇAR ile Gaziantepspor ile olan sözleşmesi sona eren Orhan GÜLLE masaya oturup görüşen Çaykur Rizespor bu oyuncuların transferini beklemeye aldı.

Kaynak :
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 

KÖŞE YAZARLARI

Gündem ve diğer konularla ilgili konular.

Query Error : (select yazarlar.Resim,yazarlar.Baslik as yazaradsoyad,yazarlar.Eposta as yazareposta,yazilar.*,yazarlar.Baslik as yazarbaslik,MAX(yazilar.Tarih) as yazitarih from yazilar,yazarlar where yazilar.Tarih = (SELECT MAX(Tarih) FROM yazilar where yazarID=yazarlar.ID) AND yazilar.onay=1 AND yazarID=yazarlar.ID group by yazarID order by yazilar.Tarih desc limit 0,3).Expression #4 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'kma0002_sys.yazilar.ID' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by