Kalkavan Noktayı Koydu

Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Metin KALKAVAN, önümüzdeki hafta içerisinde teknik direktör konusunu çözüme kavuşturacakları açıklamasında bulundu.


13 Haziran 2014 14:31
Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Metin KALKAVAN Başbakan Erdoğan'ın Rize'ye gelişi ile birlikte Rize'ye gelerek Rize Yatırım A,Ş toplantısına katıldı. Kalkavan toplantı öncesi verdiği beyanatta, "Aykut KOCAMAN ile görüştük, kendisi Türkiye de takım çalıştırmayacağını bize söyledi. Aykut KOCAMAN'ı liste dışı bıraktıktan sonra Mehmet ÖZDİLEK ve listemizde olan Mehmet Ali KARACA var, henüz kesin karar vermedik. Çarşamba gününe kadar hocamızı belirleyeceğiz" dedi.

"3-4 OYUNCU ALACAĞIZ"

Almanya da ki gurbetçilerin beklemede olduğunu söyleyen Kalkavan, "Yeni teknik direktörümüzün 3-4 oyuncu alma şansı var, bu futbolcuları kendisine önereceğiz. Hocamızın değerlendirmesine göre bu futbolcuları çağıracağız. Şu an teknik direktör ismi konusunda kesin karar vermedik. Birkaç gün içinde kesin kararımızı verip Çarşamba günü bunu sizlerle paylaşacağız" dedi.

BİRİ ALIYOR, DİĞERİ OYNATMIYOR

Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Metin KALKAVAN, Rıza ÇALIMBAY döneminde 5 yıllık sözleşme imzalattırılan Mutamba ile ilgili olarak, "İsveç ligini 2 sırada bitiren takımda forma giyen bir oyuncuyu Rizespor'a getirttik ve uzun bir sözleşme imzalattık. Ne hikmetse Rıza ÇALIMBAY'dan sonra Uğur TÜTÜNEKER 15 dakika bile olsa bu futbolcuya şans vermedi. Biz bile kendisinden bu oyuncuya şans vermesini istedik ancak olmadı. Bir teknik adam alıyor diğeri şans vermiyor" dedi.

Kaynak : TARAF 53
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 

KÖŞE YAZARLARI

Gündem ve diğer konularla ilgili konular.

Query Error : (select yazarlar.Resim,yazarlar.Baslik as yazaradsoyad,yazarlar.Eposta as yazareposta,yazilar.*,yazarlar.Baslik as yazarbaslik,MAX(yazilar.Tarih) as yazitarih from yazilar,yazarlar where yazilar.Tarih = (SELECT MAX(Tarih) FROM yazilar where yazarID=yazarlar.ID) AND yazilar.onay=1 AND yazarID=yazarlar.ID group by yazarID order by yazilar.Tarih desc limit 0,3).Expression #4 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'kma0002_sys.yazilar.ID' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by