Rize'de Şifo Mehmet Sesleri

Aykut KOCAMAN ile anlaşamayan Çaykur Rizespor, rotasını Mehmet ÖZDİLEK'e çevirdi.


14 Haziran 2014 13:36
Alihan TELATAR'ın Haberi

Aykut KOCAMAN ile yapılan görüşmelerden sonuç alınamaması üzerine rotayı Mehmet ÖZDİLEK’e çeviren Rizespor, genç hoca ile masaya oturduğu ve anlaşma yolunda önemli mesafe aldığı belirtildi.

KOCAMAN OLMAYINCA


Rize’de yeni hedef Mehmet ÖZDİLEK. Uğur TÜTÜNEKER ile yolların ayrılmasından sonra teknik adam arayışlarına başlayan Yeşil Mavililer, uzun süredir Fenerbahçe’nin eski çalıştırıcısı Aykut KOCAMAN ile görüşürken, bu görüşmelerden olumlu sonuç alınamadı. Kocaman ile şartlarda anlaşamayarak bu defteri kapatan Rizespor, teknik adam için rotasını en son Gençlerbirliği’ni çalıştıran genç teknik adam Mehmet ÖZDİLEK’e çevirdiği belirtildi.

"HAFTA BAŞI BİTER"

Daha öncede Özdilek ile temasa geçen Yeşil-Mavililer, Kocaman ile anlaşamadıktan sonra genç hoca ile görüşmelerini yoğunlaştırdı. Özdilek’in Rizespor’un teklifine sıcak baktığı belirtilirken, Başkan Metin KALKAVAN’ın hafta sonunda genç teknik adam ile görüşmelerini olumlu sonuçlandırarak hoca sorununu hafta başına kadar çözmeyi amaçladığı belirtildi. Kalkavan, "Çarşamba gününe kadar hoca transferini sonuçlandıracağız" diye konuştu.

Kaynak :
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 

GAZETE MANŞETLERi

Görüntülemek istediğiniz gazeteyi seçiniz

Yöresel Ürünler