Hikmet Vurgun Ardeşen'de

Ardeşen Gençlikspor Kulübü, A Milli Bayan Hentbol Takımı Antrenörü Hikmet VURGUN ile sözleşme imzaladı.


30 Haziran 2014 14:43
Ardeşen Gençlikspor Kulübü, A Milli Bayan Hentbol Takımı Antrenörü Hikmet VURGUN ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Vurgun, Ardeşen GSK ile birlikte A Milli Takımın başında da duracak.

Ardeşen Kaymakamlığı toplantı salonunda düzenlenen imza törenine Kulüp Başkanı Sultan Rauf OĞUZ, İlçe Spor Müdürü Ali Osman ÖNÇIRAK, Yazıişleri Müdürü Mevlüt ALTI, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ferhat ÇAĞLAR, Ardeşen Gençlik Spor Kulübü Onursal Başkanı Dursun YAŞAROĞLU ile As Başkan Şaban Ali BİBEROĞLU ve antrenör Şevki DEMİROĞLU katıldı.

Kulüp Başkanı Oğuz yaptığı açıklamada, "Ailemizi daha da güçlendirmek ve geleceğimizi sağlam temellere oturtacak bir isim ile yola devam etmek istedik. Bu nedenle hentbol ailesinin gururu olan Hikmet VURGUN ile yolumuza devam etme kararı aldık. Geçtiğimiz hafta Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN ile yaptığımız görüşme neticesinde aldığımız enerji ile yeni yol haritaları çizdik. Hedeflerimiz büyük. Bu hedefte Rize olarak bir olmalı, birlik olmalıyız" dedi.

Ardeşen tarihinde önemli bir sezon yaşayacaklarını ifade eden Oğuz, "Bu kapsamda önümüzde lig, Türkiye Kupası ve Avrupa gibi 3 ayrı kulvar var. Bu kulvarlarla ilgili önemli hedeflerimiz olacak. Bu hedeflerimizi de önümüzdeki günlerde açıklayacağız. Ancak, sezon içerisinde taraftarımıza çok büyük ihtiyaç duyacağız. Yine güzel ve başarı dolu günleri kendileri ile yaşayacağız" ifadelerini kullandı.

Hikmet VURGUN, Ardeşen Gençlik Spor Kulübü'nün kendisi için büyük bir tecrübe olacağını anlatarak, "Ardeşen hentbolda marka olma yolunda ilerliyor. Alt liglerden gelirken, süper ligde ve Avrupa'da elde ettikleri derece ile ülke hentbolunun tanıtıma büyük katkı sağladı. Görev almam hedeflerimizin daha da büyüdüğü anlamına geliyor. Oynayacağımız oyun ve oluşturacağımız felsefe ile Türk hentbolunda meşale olmak istiyoruz. Öncelikli hedefimiz ligde ve Avrupa'da başarılı olmak" şeklinde konuştu.

Federasyon ve kulüp yöneticilerinin ortak çalışma için olumlu karar verdiğini belirten Vurgun, "Milli takımda da görevim aktif olarak devam edecek. Alt yapılarda da görevimiz vardı ama buna zaman ayıramayacağız. Mesaimizin büyük bölümünü Ardeşen'e, kalan bölümünü milli takıma ayıracağız" diye konuştu.

Kaynak :
 
Yorum Ekleyin
Başlık: *
Yorum:
Güvenlik Kodu:
 

KÖŞE YAZARLARI

Gündem ve diğer konularla ilgili konular.

Query Error : (select yazarlar.Resim,yazarlar.Baslik as yazaradsoyad,yazarlar.Eposta as yazareposta,yazilar.*,yazarlar.Baslik as yazarbaslik,MAX(yazilar.Tarih) as yazitarih from yazilar,yazarlar where yazilar.Tarih = (SELECT MAX(Tarih) FROM yazilar where yazarID=yazarlar.ID) AND yazilar.onay=1 AND yazarID=yazarlar.ID group by yazarID order by yazilar.Tarih desc limit 0,3).Expression #4 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'kma0002_sys.yazilar.ID' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by